bus

TRANSPORT

Transport na wycieczkach szkolnych

 

Szanowni Państwo! 

Dokładamy wszelkich starań, aby transport dzieci i młodzieży odbywał się jak najwygodniej i jak najbezpieczniej. Od lat współpracujemy z  zaufanymi przewoźnikami dysponującymi wysokiej klasy autokarami,busami oraz zatrudniającymi wykwalifikowanych  kierowców .

Programy wycieczek układamy tak aby odbywały się w zgodzie  z obowiązującymi przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców. 

Transport autokarowy realizowany jest z wykorzystaniem nowoczesnych autokarów wyposażonych we wszystkie niezbędne urządzenia i systemy poprawiające bezpieczeństwo ( pasy bezpieczeństwa ) na drogach oraz uprzyjemniających podróż - dvd, barek, toaletę oraz bar z zimnymi napojami. 

Wykorzystujemy autokary znanych marek:Mercedes, SETRA, NEOPLAN, BOVA, VAN HOOL, MAN. 

Sugerujemy, aby przed odjazdem grupy szkolnej wezwali Państwo policję, która każdorazowo sprawdzi stan techniczny autokaru.

BAREK Z CIEPŁYMI NAPOJAMI - wszystkie autokary wyposażone są w barek obsługiwany przez kierowców, u których uczestnicy wycieczki mogą zamówić ciepłe napoje - kawę, herbatę. 

Nie ma sztywno określonych cen - ustalają je kierowcy autokarów - niemniej, za kawę lub herbatę przyjęliśmy górną stawkę 2,5 pln. Przyjmujemy generalną zasadę, że nie wydajemy bezpłatnego wrzątku. 

Wszelkie ustalenia dotyczące podawania wrzątku w autokarze i ewentualnej odpłatności za jego serwowanie powinny być prowadzone z kierowcami przez kierownika grupy bądź przez samych uczestników.

Biuro ani też pilot wycieczki nie pośredniczy i nie wpływa na ewentualne ustalenia.

BAR Z ZIMNYMI NAPOJAMI - autokary wyposażone są w barek obsługiwany przez kierowców, u których uczestnicy wycieczki mogą zamówić zimne napoje - wodę mineralną, napoje gazowane i niegazowane (Cola, Fanta, Sprite, etc) Nie ma sztywno określonych cen - ustalają je kierowcy autokarów, którzy napoje sprzedają. Biuro ani też pilot  nie pośredniczy i nie wpływa na ewentualne ustalenia dotyczące cen.

DVD - wszystkie autokary wyposażone są w DVD. W wypadku wycieczek szkolnych wszystkie prezentowane filmy /zarówno będące na wyposażeniu autokarów jak i prywatne filmy należące do dzieci i młodzieży/ przed emisją muszą uzyskać aprobatę i zgodę wychowawcy/kierownika grupy.

Biuro zapewnia w autokarze tyle miejsc ilu jest uczestników wycieczki. Biuro zastrzega sobie prawo do wykorzystania pozostałych wolnych miejsc przez obsługę autokaru. 

Decyzję, które miejsca są przeznaczone dla Klienta, a które dla obsługi podejmuje pilot wycieczki. Decyzję o wykorzystaniu, przez poszczególnych uczestników, miejsc przeznaczonych dla Klienta podejmuje Kierownik grupy wyznaczony przez Klienta w umowie zawartej z Biurem. 

Kierownik grupy dokonując wśród uczestników podziału przyznanych Klientowi miejsc, zobowiązany jest uwzględnić obowiązujące przepisy dotyczące transportu dzieci i młodzieży.

 

Close Menu