skyline

Kraków - gra miejska

Rezerwacja

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Dzięki temu będziemy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.
Oddzwonimy w ciągu 24h lub odpowiemy na maila.

Oprócz standardowego zwiedzania organizujemy również gry miejskie.
Jest to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu w grodzie Kraka. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gry miejskie dedykowane różnym grupom wiekowym. Stopień trudności zadań oraz czas gry dobieramy indywidualnie do wieku uczestników. A co najważniejsze, wszystkie zadania, polecenia, zagadki, są ściśle związane z Krakowa (jego historią, miejscami, wybitnymi postaciami itd.), zaś cała zabawa odgrywa się w ramach Starego Miasta Starówki.
Celem naszych gier miejskich jest przede wszystkim nauka poprzez świetną zabawę. Dlatego posiadamy ciekawą ofertę dla grup szkolnych. Każdą grę miejską poprzedza krótki spacer po Krakowie z naszym przewodnikiem, który następne czuwa nad prawidłowym przebiegiem gry, a co najważniejsze, pilnuje, aby była to doskonała zabawa dla wszystkich uczestników!


 

Gra miejska jako pomysł na imprezę integracyjną

Planujesz imprezę integracyjną? Nie ma lepszego pomysłu na integrację grupy, niż zorganizowanie gry miejskiej. Kraków, jego naturalne historyczne plenery, zdrowa rywalizacji między uczestnikami spora dawka emocji, oto idealny przepis na udaną zabawę. Gwarantujemy, że nawet najbardziej poważni pracownicy Twojej firmy, zapomną na chwilę o krawatach, sztywnych marynarkach, konwenansach i rzucą się w wir zadań i rebusów. Podkasają rękawy i z mapą w ręku będą eksplorować zaułki średniowiecznego Krakowa

Nie wiesz, jak spędzić wolny czas z przyjaciółmi? Tęsknisz za czasem, kiedy jako dziecko bawiłeś się z kolegami w podchody? A może byłeś Zuchem lub Harcerzem, który biegał po mieście z mapą w ręku i szukał kolejnych wskazówek, aby wykonać zadania zlecone przez drużynowego i zdobyć odznakę Krajoznawcy? Skontaktuj się z nami! Gra miejska to doskonały i nietuzinkowy sposób na wspaniałą zabawę w najbliższym gronie. Może być ona urozmaiceniem zarówno letniego weekendu, jak i np. elementem przyjęcia urodzinowego, zjazdu rodzinnego, czy innego nieformalnego spotkania.


Proponowane przez nasze biuro gry miejskie, to połączenie aktywności ruchowej z logicznym myśleniem, czego efektem jest doskonała zabawa!


Nie wiesz czy lepsze będzie klasyczne zwiedzanie, czy gra miejska? Kraków i jego piękne Stare Miasto pozwalają na realizację obu tych rozrywek w tym samym czasie. 

Każdą naszą grę miejską można rozbudować o spacer z przewodnikiem, który może się odbyć zarówno przed, jak i po grze miejskiej. Czyli np. gdy już wyłonimy zwycięzcę krakowskiej gry miejskiej, przewodnik ze wszystkimi grupami może przespacerować się po trasie gry, rozwiązując wszystkie zagadki, i wzbogacając wiedzę turystów o kolejne elementy historii, i anegdoty dotyczące mijanych miejsc.


Tak więc jeśli szukasz odmiany od klasycznego zwiedzania Krakowa, zapisz się na naszą grę miejską. Zarówno mali odkrywcy, jak i dorośli już podróżnicy będą mieli okazję poznać Toruń z zupełnie innej strony. A co najważniejsze, w naszych grach wszyscy są zwycięzcami, bo poznają pięknie miasto w czasie wspólnej zabawy, a jak wiadomo nie od dziś, bawiąc się uczymy się najszybciej.

Cennik gry miejskiej po Krakowie i czas trwania

Gra miejska trwa ok. 2 h, z tego ok. 1 h 15 min. trwa rozwiązywanie przez grupę zagadek, a pozostały czas poświęcamy na sprawdzenie zadań, no i oczywiście na ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie nagrody:)

Close Menu